Om oss

Det er mye arbeid med dugnad, og vi har erfart at det ofte er lite som går tilbake til de som faktisk gjør jobben. I tillegg er det mange som faller utenfor organisert idrett grunnet høy egenandel. Vår løsning gir mer lønn for strevet og sørger for at pengene går dit de skal. Med oss på laget får dere en lønnsom, effektiv og risikofri dugnad.

Kontakt oss

Har du noen spørsmål angående produktene, levering eller reklamasjon?
Kontakt oss på kundeservice@explendo.no

Eivind Tyrdal

Daglig leder

Tel. +47 91 60 62 87

eivind@explendo.no

Kim Tangen

Prosjektleder

Tel. +47 47 87 13 75

kim@explendo.no

Mushaga Bakenga


Prosjektleder

Tel. +47 91 83 88 33

bakenga@explendo.no

Vebjørn Urdal

Prosjektleder

Tel. +47 48 24 69 63

urdal@explendo.no

Hege Bøkko

Prosjektleder

hege@explendo.no

Mats Øvrebø 

​Avdelingsleder, Russ

Tel. +47 41 91 50 73

mats@explendo.no

Aleksander Kongelf


​Prosjektleder, Russ

Tel. +47 45 28 84 86

aleksander@explendo.no

Harald Stensland 

​Prosjektleder, Russ

Tel. +47 40 63 21 50

harald@explendo.no

Bjørnar Epland

Prosjektleder

bjornar@explendo.no

Thomas Knutsen

Prosjektleder

Tel. +47 90 60 62 98

thomas@explendo.no

Kevin Jørgensen


​Lager og Logistikk


kevin@explendo.no

Robert Syrstad

Prosjektleder

Tel. +47 95 55 86 93

robert@explendo.no

Thomas Knutsen

Prosjektleder

Tel. +47 90 60 62 98

thomas@explendo.no